Czech English French German
Nabídka

V současné době disponuje společnost 48 plachtovými soupravami o ložné ploše až 101m3. Ve vozovém parku jsou k dispozici návěsy s muldou /koryto/, návěs s patrovou podlahou, válníkové plachtové vozidlo o ložné ploše 39m3. Všechna vozidla mají sjednáno pojištění nákladu u České Pojišťovny a jsou vybaveny pro přepravu zboží ADR. Využíváme moderní komunikační techniku a díku tomu máme přehled o pohybu vozidel.

Společnost se zaměřuje na přepravy do států Francie, Německa, Španělska, Maďarska, Polska, Švýcarska, Velké Británie, Irska, Chorvatska, Srbska, Itálie a dále dle dohody se zákazníkem. Přepravy jsou také směřovány po celé České republice.

Týmovou prací a odborností pracovníků společnosti se snažíme zajistit 100% kvalitní služby založené na důvěře, s tím souvisí i úzká spolupráce se zákazníkem. Dbáme na dobré jméno společnosti i dobrou platební morálkou.


Vozový park:

Současný vozový park čítá 48 návěsových souprav, které tvoří tahače DAF 105, 95 XF a 85.400, RENAULT Premium, plachtové návěsy PANAV, KÖGEL, SCHMITZ  s vnitřní výškou 2,6 - 3,0 m a objemu až 101 m3. Ve vozovém parku jsou k dispozici návěsy s muldou /koryto/, návěs s patrovou podlahou, dvoupatrový skříňový návěs a plachtové valníkové vozidlo o užitečné hmotnosti 3500 kg s rozměry 2,49 x 2,6 x 6,57 cm. Všechny vozové jednotky jsou vybaveny pro převoz nebezpečného zboží ADR.

Informace o jednotlivých vozidlech naleznete ZDE.Ukázka uložení nákladu na návěsu s muldou /koryto/